Březen 2008

WTF

28. března 2008 v 9:58 | Rhiannonn |  Výkřiky z Křoví
CO SE TO KURVA DĚJE?!
*to je pravý výkřik z křoví*
Neděje se nic, kromě toho, že se ku*va dějě to, co se děje :D. He hé a já jsem trochu mimo.
A kašlu na články. Mám tři na papíře, ale než si rozmyslím jestli zveřejnit nebo ne, tak bude zas pondělí.
Tak čus v pondělí.
Miluju Opheilu a Euphory.
------ THE end -------

hudební 34. :)

10. března 2008 v 20:05 | Rhiannonn |  Hudební tipy
Hech,
tak jsem si zas chtěla rozšířit vzdělání, anebo...si prostě jen tak počíst - či spíš poprohlížet a poposlechnout - inu zkrátka se mi zachtělo nového Filteru. Dneska vyšel. A je s Heavy Metalem... (i když na cd jsou mimo kapely, které jsem nezaslechla, simple plan :D). Ale má to hezký metalácký obal, tak jsem si řekla, že ten časák zkusím... Tak vám jdu do Berta, který má jediný v okolí (člověk by ani neřekl, že žiju v praze, jak tady maj vesnický otevírací časy) otevřeno. A co se nestane. NEMAJ. ONI NEMAJ. Hajzlové. Hlavně že Ženu a Život taktéž z dnešního data tam mají tři dvojpůlky... Inu nic, malá stěžovací vložka, taky jsou 4. tipy pro dnešní týden... :)
Airfare, Nine Inch Nails, Fun Lovin' Criminals a Powerman 5000
Airfare - Sorry Baby
- Airfare. Pro mě zcela neznámé jméno, ale po tomhle kusu si vydobili moji zvědavost. Uvidíme, či i jiné kusy jsou tak dobré :D - jinak je to opravdu kříženec beatles a coldplay. :) ;D

Nine Inch Nails - Every Day Is Exactly The Same
- pomalý nájezd, ale opravdu dunící pokračování (i když stále v trochu pomalejším tempu, než bývá u podobné hudby obvyklé, nicméně aspoň vynikne to dunění :D). Příjemný hlas, výrazný zvuk... Slušné, velmi slušné, možná více než slušné... A TEXT!

Fun Lovin' Criminals - Scooby Snacks
Ovšem toto mě baví. :D Tohle je smile hudba... ;)
Powerman 5000 - Operate, Annihilate
- ale tak... Co to je? :D Když si vydržíte prvních dvacet vteřin, tak pak už je to O.K. a též dobré ;)... I když teda klípek je z jakési hry. :D

Rhiannonnin duševní stav

4. března 2008 v 21:08 | Rhiannonn |  trocha Poezie
Nade mnou prázdno,
a stojím na prázdnu.
Všechno je prázdné,
po ničem neprahnu...
-
Třeštím třetí oko
nic se tísní ve vakuu
ještě zvláštní žití
po tisícím nekonečnu
-
Nechej si pohladit
sklíčka mezi mříží
jsi odřítnuta
tak nic ti neublíží
-
Dávám si pauzu
bublíme s bublifukem
před šou "Duto nás nezabije"
před božským nepublikem
-
Ještě to dýchá,
ale škube se málo
minuty směšného ticha
a pak to dodýchalo
-
To je divné....

The Long Road - Texty IV.

3. března 2008 v 23:16 | Rhiannonn |  Nickelback
.

The Long Road - Texty III.

3. března 2008 v 23:12 | Rhiannonn |  Nickelback
.

The Long Road - Texty II.

3. března 2008 v 23:07 | Rhiannonn |  Nickelback
.

The Long Road - Texty

3. března 2008 v 23:01 | Rhiannonn |  Nickelback
.

tipy 33.

3. března 2008 v 8:00 | Rhiannonn |  Hudební tipy
Kristovy Tipy... :))
Taká směska nejohrávanějších čtyř skladeb za poslední týden (to cd od coldplay nepočítám, to byste mi tu chcípli buď nudou nebo melancholií...:) ) Hezký poslech.

počteníčko pro mladé slečny,...chudáci mladí kluci... :D

2. března 2008 v 17:05 | Rhiannonn |  trocha Přemýšlení
FaDéčko,
tak a mám po týdnu relativního ráje. Z letního sídla rovnou do reality, kde vzduch smrdí, zem není vidět, oheň je nežádoucí a voda je protivná. Do světa lidí, do jednadvacátého století... Ale zas takový nápor to není, poctivě jsem se na ten náraz připravila. Dnešní společnost jsem si proklepla listováním BravoGirl, Top Dívkou a Sweet 17, kteréžto podnětné čtivo bylo vyhrabáno kvůli velmi studeným a dlouhým nocem...
Tyto magazíny jsou odrazem toho, co cílová skupina dychtí číst. To je jednoduché pravidlo prodejnosti takových braků. Dostanete přesně to, co chcete. A často ani nevíte, že to chcete. A pak, když už to máte, tak navíc dostanete i to, co jste asi tak trochu nechtěli, ale teď, jak to tam máte připravené, tak už víte, že bez toho nepřežijete. Trochu mě to děsí. Že těhletěch časopísků přibývá. Teď nemyslím ani tak jen ty pro slečny okolo 13 let, ale tak všeobecně. Jestliže se mrknete na stánky, tak tam je hafec časáků i pro ženy starší - zpravidla skupinu okolo 25 - 38 let věku. A obsah je takřka totožný (!) - jen mluva je trochu rozdílná.
Ale abych se dostala k pointě. Když to projedete, pěkně od začátku do konce.. Tak jde především o toto: kosmetika, rozhovor se star, oblečení, kluci, sex, kluci, fotoromán, kluci, oblečení, kosmetika, test, horoskop, trapasy + vtipy, soutěže o kosmetiku a oblečení (kam se poděli kluci? :) ) a nakonec pár dopisů od čtenářek. Které doufám nejsou autentické... Vtip je v tom, že toto - přesně toto - je předpokládanou náplní života dnešní mládeže - (samozřejmě, je to čtení pro masy, tudíž tam asi nebude nic moc odpornýho. A je to pro mladé puberťačky, takže to nemůže být ani moc přínosně poučné, to víme) - předpokládanou náplní života dnešní mládeže. A jestliže časopis předpokládá nějakou formu, tak se pak ti, kteří to čtou, volky nevolky do té formy nějak vtvarovávají. Každý jsme ovlivnitelný. A každý kdo to ví, si taky vybírá, čím se ovlivnit nechá (proto Rhi sleduje jen sci-fi a dokumetny a čte jen fantasy, klasiku a obornou :D sorry za nemístnou vložku ). Ale toto počteníčko na odpoledne útočí na docela zranitelné místo. Chceme patřit do skupiny. Chceme být součástí celku. - A právě v cílové věkové skupině je tato touha nejmarkantnější. Jestliže vidíme v časopisu, že celý náš svět je jen kosmetika, hadry, chlapi a škola, tak to taky tak dopadne... Nebo se o to aspoň budeme snažit - nebo ještě hůř, budeme frustrováni, že to tak není... Cesta k vlastním hodnotám a stylu života (nedejbože k samostatnému uvažovaní) je hodně složitá. Ještě k tomu teď tak zírám kolem sebe, že budoucí vládci světa budou muset bojovat s omezením, které si vytvořil konzum... Ale to už vlastně funguje dost dlouho (tipuju od zrušení výměnného obchodu). Takže nic nového pod sluncem. Ach jo. Čtěme si TopDívku. Budeme Top Dívkou. Když budeme top dívka, každý nás bude milovat a budeme úspěšné. Tolik ve zkratce.
Jo a ještě k tomu názvu. ...Já jen, že jsem nezahlédla podobný magazínek pro chlapce. Nechápu. Takový velký segment trhu a dosud ho nikdo neopanoval. Díky bohu. :D (možná proto jsou mladí kluci relativně normální a mladé holky takové pipiny :D)

Mno nic, končím, už zas jsem měla myšlenku, a zapomněla jsem její konec. Třeba mě doplníte. :D