Zpívající bomba, co vybuchne v mladých palestinských hlavách...

25. března 2007 v 0:05 | Rhi |  Bez souvislosti
FíDžej,
byly tu americké radary, proč by tu neměl být koment dění na blízkém východě? A tím spíš, že je to moje úvaha...
Koukněte na (otevřít v novém okně a pak zavřít a jít si sem přečíst článek a komentovat!!!) http://www.youtube.com/watch?v=cqHUdwePfbM potom na
Jinak fakt díky k.-k.-k. za námět

Zpívající bomba, co vybuchne v mladých palestinckých hlavách...
Zdá se, že Amerika už není jediná strana, která umí vést válku. Oni se totiž lidé učí rychle... No možná spíš rychle odkoukáváj *fakt dobrý nápady*.
Spoty podporující válku v Iráku už doufám máme za sebou, stejně tak jako Jirkovi projevy ke komunistům. Ale i tak nám youtube nabízí stále kvalitní zábavičku záběry bombardování, popravy rukojmích a i videjka zbraně největší - totiž dětí. Koho dneska zaujme poprava americkýho novináře, koho chytí za srdce bomby a umírající civilisti. A koho zaujme dítě zpívající osvícený song o své matce? Tklivá melodie, líbívý hlásek, idylické záběry a filozofie poslání...
Média, média, média. A taky Veřejné Mínění. To a nic jiného dnes vyhrává válku. Co na tom, že média zajímá jen sledovanost a veřejný mínění je tak zmanipulovatelný. Když za vámi lidi stojí máte moc. A když máte moc, máte sílu. No a když máte sílu, tak tu válku nakonec asi vyhrajete - jednoduché počty... A tak nám v rámci osvěty, proč se ty mizerný boje neukončí a v rámci manipulace s veřejným míněním ukazují i videjka s malou holčičkou, jejíž matka zahynula při statečném činu za svoje ideály nebo taky při podlém sebevražedném atentátu... Netuším sice, jak tento spotík ovlivní veřejné mínění palestinců - ale jak poznamenal k. - k. - k. - je docela možné, že děti statečných podlých atentátníků bránící své zmanipulované a těžko vlastní ideje a cíle budou kráčet v jejich stopách. Rodinný podnik bude fungovat. A boj bude pokračovat. A bude víc dalších dětí zpívajících o mrtvých matkách... Mno, zase je se na co těšit...
Dobrou noc, a jako ukolébavku si pusttě ještě jednou tu malou bez matky, jak přísahá se poddat ideím, které zabily mysl její matky, jak přísahá bojovat proti ideím těch, které zabily matky jiných.
- Rhi -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 k-.k.-k k-.k.-k | 25. března 2007 v 0:22 | Reagovat

Dobře řečeno. Nechápu, jak může někdo pro propagaci svých politických cílů využívat děti. Pokaždý, když vidím nějakýho politika, při oblíbené politicky-populistické akci, tudíž líbání novorozenců(btw vždycky mi bylo záhadou, jak se na mýtinku politické strany octne v první řadě, v perfektním úhlu k přítomným kamerám matka s dítětem v náručí,btw2 která kráva táhne svoje dítě na politický shromáždění, který trvá bůhví kolik hodin, je tam rámus... no nic, to sem trochu odbočil:), tak je mi z toho prostě na blití. Je mi z toho na blití, ale přežiju to, ale v tomhle případě se to prostě jen tak přejít nedá.

    Režisérovi toho klipu bych nejradši narval ten dynamit do... a nechal ho, ať se odpálí sám, samozřejmě někde daleko od lidí. Natočil bych to na kameru a koukal bych na to s rozhodně větší radostí(ač se mi násilí hnusí), než na tu zrůdnost co natočil on.

Fuj to se mi ulevilo:)

2 Rhiannonn Rhiannonn | E-mail | Web | 25. března 2007 v 0:32 | Reagovat

Zdá se, že dnes není nic, co by se nedalo využít - popřípadě to, co se využít nedá se zneužije ;) a zničí... Tak proč ne děti a dětská mysl? Proč bychom měli brát ohledy a ptát se sami sebe, jestli je to, co děláme alright a v souladu s morálkou, kterou hlásáme?

Možná snad jen proto, že lidstvo má naději, že není úplně zničeno a zdegenerováno... A moci pár omezených šílenců... A nebo nejspíš pro ty děti a pro jejich svět...

Jenom jeden komentář si to všechno násilí, válka a zneužívání zaslouží...

FUJ A PŘÍŠTĚ PŘEMÝŠLEJTE!!!

-> k.-k.-k. :  Manipulace je čím dál vychcanější a konkrétněji zacílená, že ta kráva ve své mysli skoro nemá šanci tam nejít...:-( Možná kdyby přemýšlela nad tím, co se děje a proč se to děje, že by to zvládla... Ale to dnes dělá kdo?

Mozek je nanic, poslouchej kecy... War!

3 k-.k.-k k-.k.-k | 25. března 2007 v 0:33 | Reagovat

to Rhi: :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama