Spřátelení s Verčou

20. února 2007 v 11:53 | Rhi
Verčin blog
je tak jako můj všeobecným osobním simulantem seznamu věcí co nás zaujaly, deníčku a zápisků našich, často velice podnětých ;D myšlenek...
První co by Vás mohlo a mělo zaujmout je nápis v záhlaví (je velkej a tučnej, takže se nebojím, že ho přehlídnete ;) ) " Život je boj... Tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošla.", který dává ochutnat Verčin vztah k životu.
Z těch článků co tam je, Vám, kteří Verču neznáte, doporučuju přeskočit nicneříkající články typu " první hodina angličtiny za mnou" a rovnou se vrhnout na některý, pro cizince zajímavější zápisky. Ty často obsahují ne zrovna veselé, ale za to stoprocentně platné životní myšlenky - i když bych řekla, že spousta těch chytrých věcí byla vyplozena z momentalní nálady, což ale vůbec nevadí, důležité je, do si z toho odneseme - zářným příkladem za všechny je už poněkud zastárlý článek "Trochu moc přetvářky najednou..." - je na něj rovnou odkaz, abyste nemuseli prohrabávat archiv.
Pro ty, co rádi vyrábějí - Verča umí dělat krásné náramky a náušnice, zkuste ji ve vzkazovníku přemluvit na nějaký ten návod.
A perlička pro fandy šmoulů - pár zašmoulených fotek by se taky našlo.
http://vercapalova.bloguje.cz
Konec reklamy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama